Land Rover II / František Sochor / 1:100

- ukázky staveb a postupů malých vozidel

Moderátor: Radim - PMHT

Land Rover II / František Sochor / 1:100

Příspěvekod Jaryn » stř 16. bře 2011 10:21:33

Pěkný den všem ;) Podle hesla co je malé to je hezké, jsem loni v létě sáhl po tomto minikousku :)

Land Rovera jsem si slepil již někdy během léta, na přívěs se dostalo až v první den tohoto roku...při listování v Modeláři, kam jsem si jej onehdá založil, na mne vypadl a tak jsem to pojal jako znamení :)...a slípnul si ho pro oddech při ,,osloupkovávání,, věže :wink:

Měřítko: 1:100
Autor: František Sochor

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Model se stavěl výborně, vše krásně sedí, nikde žádná nepřesnost. Provedl jsem pár drobných úprav, jimiž jsou plastická světla na masce, zkosené rohy nárazníků, zpětná zrcátka a anténa. Na přívěsu jsem pak vyřezal ,,vzduch,, z oje, ořezal podpěrné kolečko, doplnil o zástěrky a odrazky a na zadní nárazník přilepil světla spolu se SPZ použité z odříznuté části pro krabičkovou verzi :wink:

Jediné co mne mrzí, že jsem při stavbě Rovera nezaslepil, nebo alespoň nezaretušoval vnitřek karoserie, která je tak průhledná zkrz a svítící bílá plocha na dojmu taky nepřidá :( Přemýšlím že bych odoperoval kolečka a zkusil to ještě nějak napravit...Ale i tak nám vznikne pěkný a pohledný modýlek... :wink:
Jaryn
Praporčík
Praporčík
 
Příspěvky: 75
Registrován: pon 29. lis 2010 9:10:09

Zpět na ...::: Osobní a závodní automobily :::...

  • Kdo je online

    Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron