Zetor 5511 + 5t vlek / PMHT + Jiří Bouška / 1:32

- model traktoru s vlekem

Moderátor: Radim - PMHT

Zetor 5511 + 5t vlek / PMHT + Jiří Bouška / 1:32

Příspěvekod Tolo » čtv 12. led 2017 11:03:51

V současné době stavím model traktoru Zetor 5511 s vlekem. Rozhodl jsem se o zdejší prezentaci průběhu stavby. Stavbu jsem začal traktorem a to konkrétně kabinou. Stavím verzi s interiérem, tím pádem jsem musel kabinu stroje zasklívat. Vše probíhalo více měně v pořádku. Menší problém nastal u interiéru, konkrétně u přístrojové desky. Zde jsem udělal chybu. Budíky jsem nalepil nad volant, přitom mají být pod volantem. Z tohoto důvodu volant poklesl o něco níže než má být. Poté jsem pokračoval zadními blatníky a motorovou částí. Tu jsem si dovolil doplnit o nápisy Zetor 5511. Nakonec jsem kabinu, blatníky a motor spojil v jeden celek. Pomalu se z toho traktůrek rýsuje, alespoň v to doufám.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Tolo
Strážmistr
Strážmistr

Re: Zetor 5511 + 5t vlek / PMHT + Jiří Bouška / 1:32

Příspěvekod Tolo » sob 18. úno 2017 10:10:09

Traktor mám již postavený. Výsledek můžete vidět na fotografiích. Na přední kola jsem použil laserem vypalovaný dezén. Na zadní kola jsem nalepil špalky, které jsou součástí stavebnice. Jinak stavba proběhla bez větších problémů a s výsledkem jsem spokojen. Teď se pustím do lepení vleku. Jsem zvědav se stavba zadaří a jak bude vypadat celá souprava.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Tolo
Strážmistr
Strážmistr

Zpět na pmht015 - Zetor 5511 + 5t vlek