PYROS / ISET 2011

termíny výstav a různých akcí

Moderátor: Radim - PMHT

PYROS / ISET 2011

Příspěvekod Radim - PMHT » úte 04. led 2011 10:17:32

PYROS / ISET 2011

Datum konání 12. - 14. 5. 2011
Místo konání Výstaviště Brno / Česká republika

Základní informace o veletrhu PYROS/ISET
Veletrh PYROS/ISET, veletrh požární a bezpečnostní techniky a služeb, je největší akcí svého druhu v nových členských zemích Evropské unie. Veletrh je určen především všem profesionálům a dalším zájemcům z oblasti požární ochrany, činnosti Integrovaného záchranného systému, ochrany zdraví, života a majetku osob, profesionálům z oblasti bezpečnosti, činnosti Policie ČR a dalších komerčních subjektů, poskytujících bezpečnostní techniku a služby. Veletrh PYROS/ISET je oborovou jedničkou v ČR a nabízí i v evropském kontextu nepříliš častou možnost získat dokonalý přehled o daných oborech. Součástí veletrhu je rozsáhlý doprovodný program, především prestižní 10. evropské setkání hasičů PYROMEETING na téma "Prevence hrozeb 21. století" a 5. mezinárodní konference Krizový management na téma "Ochrana obyvatelstva". Veletrh PYROS/SET bude koncentrován do moderního pavilonu F a okolních volných ploch.
Souběžně s veletrhem PYROS/ISET probíhá na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET.
V minulém ročníku se veletrhu zúčastnilo celkem 282 firem z 11 zemí a expozice zhlédlo více než 26 tisíc návštěvníků ze 49 zemí.
Nejlepší model je ten dokončený....
Radim - PMHT
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 335
Registrován: ned 21. lis 2010 8:12:22

Zpět na ...::: Výstavy a akce :::...

  • Kdo je online

    Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron